Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Jeziorko – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podlasiu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

35 000 zł10 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną,częściowo zalesioną działkę gruntu o powierzchni 11600m2 usytuowaną w spokojnej okolicy na terenie wiejskim w miejscowości Jeziorko w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 114 m² 350,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1114 m2. Można kupić działki sąsiednie o podobnych parametrach. Kształt działek zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 30 m x 37 m,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 018 m² 43,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki każda po ok. 0,30 ha z ładnym widokiem na okolicę Jeziorko, gmina Ryn Nieruchomości zlokalizowane w spokojnej i malowniczej wsi, przy dużym kompleksie leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 025 m² 26,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Jeziorko, gm. Ryn. Urokliwa wieś położona w Krajnie Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu jeziora Ryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

150 500 zł3 010 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Jeziorko, gmina Piątnica o pow.3010m2. Działka położona wśród zabudowy siedliskowej. Wraz z działką nabywa się udział.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł4 058 m² 221,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.985694, 21.059333 Jeziórko-Ustanówek, ul. Wschodnia Numery Ewidencyjne 126/7 i 128 Media Prąd - na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 530 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Akces nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Jeziórko-Ustanówek za Zalesiem Górnym , 1530m2 za 380tys. zł. Mpzp ustala zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

75 500 zł630 m² 119,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek budowlanych - jeziorko, gm. Piątnica Podana cena dotyczy działek o powierzchni 630 m2. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 10 atrakcyjnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

83 700 zł837 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż osiem działek o powierzchni 837m2 każda położone w Jeziorku, gmina Piątnica. Teren na którym znajdują się działki został objęty decyzją o warunkach zabudowy, której.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł3 725 m² 181,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Akces nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlano - leśną znajdującą się w miejscowości Jeziórko-Ustanówek za Zalesiem Górnym , 3725m2 za 675tys. zł. Mpzp ustala zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł10 800 m² 27,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,0766 ha, położona w miejscowości Jeziorko, gmina Ryn, w bezpośrednim sąsiedztwie rozlewiska (dawne Jezioro Brzóska). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł45 100 m² 13,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mazury | 4,5 ha z dostępem do jeziora | Gotowy potencjał inwestycyjny Są oferty, które ogląda się dla inspiracji i są takie, które od razu uruchamiają pomysł na biznes. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

71 640 zł796 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Jeziorko, gmina Piątnica o pow. 796 m2 (nr działki 386/12). Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

96 300 zł1 070 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Jeziorko, gmina Piątnica o pow. 1070 m2 (nr działki 386/13). Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

71 820 zł798 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Jeziorko, gmina Piątnica o pow. 798 m2 (nr działki 386/21). Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

91 800 zł1 020 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Jeziorko, gmina Piątnica o pow. 1020 m2 (nr działki 386/24). Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

79 700 zł897 m² 88,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wyrzykach, gmina Piątnica o powierzchni 897m2. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu. Dojazd do działki stanowi droga.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jeziorko +3 km

64 800 zł810 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Budy Czarnockie gmina Piątnica o pow. 810 m2. Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jeziorko +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

290 000 zł1 848 m² 156,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1848 m2. Według planu zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Działka znajduje się w pięknej malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Sportowa

Jeziorko,podlaskie

600 000 zł3 714 m² 161,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z domem położone we wsi Jeziorko, gmina Piątnica, powiat łomżyński, województwo Podlaskie. Nieruchomość położona: 10 km od Łomży, 70 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeziorko

Jeziorko,łódzkie

145 000 zł4 297 m² 33,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka 4297 m w malowniczym Jeziorku, gm. Koluszki Jeśli marzysz o miejscu, w którym codzienność zwalnia, a przestrzeń oddycha spokojem ta działka jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

499 000 zł2 094 m² 238,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, zalesiona działka o powierzchni 2094 m2 w miejscowości Jeziórko - Ustanówek. Na działce znajduje się drewniano- murowany domek letniskowy. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

290 000 zł1 848 m² 156,93 zł/m²

 

 

 

Jeziorko,łódzkie

145 000 zł4 297 m² 33,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka 4297 m w malowniczym Jeziorku, gm. Koluszki Wyjątkowa propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i dobrego zaplecza pod przyszłą inwestycję. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

199 000 zł1 049 m² 189,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jeziórko - ustanówek działka rekreacyjna 500m do stacji pkp Działka zlokalizowana w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, ok. 500m od stacji pkp, (doskonałe połączenie z Warszawą). Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Jeziórko,mazowieckie

380 000 zł1 498 m² 253,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1498m2 zlokalizowana w miejscowości Jeziórko-Ustanówek przy ul. Kasztanowej. Działka ma dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

305 000 zł1 848 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Południowa

Jeziórko,mazowieckie

2 529 340 zł11 497 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dogodny dojazd do Warszawy - ze stacji pkp Ustanówek Sprzedam działkę 1,15h - z możliwością podziału na mniejsze działki (1200m2) z mpzp do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

325 000 zł1 200 m² 270,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Akces nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Jeziórko-Ustanówek za Zalesiem Górnym , 1200m2 za 325tys. zł. Mpzp ustala zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piaskowa

Jeziórko,mazowieckie

355 000 zł1 114 m² 318,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana 1114 m2 37x28m w Jeziórko-Ustanówek gm. Prażmów. Na sprzedaż są również działki obok tj. 47/18 i 47/19 w tej samej cenie za każdą z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bursztynowa

Jeziórko,mazowieckie

850 000 zł5 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości oferuje do sprzedaży dużą działkę budowlaną 5000m2 położoną w miejscowości Jeziórko - Ustanówek. Mpzp zezwala na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Akces nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Jeziórko-Ustanówek za Zalesiem Górnym , 1000m2 za 270tys. zł. Mpzp ustala zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jeziórko,mazowieckie

336 000 zł1 120 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

336 000 zł | sprzedaż | 1120 m2 | działka | jeziórko - ustanówek | gmina prażmów Przedmiotem sprzedaży są działki pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni ok. 1120 m2 każda, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

 

 

Jeziórko,mazowieckie

340 000 zł1 848 m² 185 zł/m²

 

 

 

Jeziorko,łódzkie

399 150 zł8 870 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w małej malowniczej miejscowości oddalonej 15 km od kompleksu rekracyjno-wypoczynkowego położonego w Lisowicach. Działka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Jeziórko,mazowieckie

215 000 zł850 m² 252,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu pięknej działki budowlanej z domem do remontu położonej we wsi Jeziórko przy ul. Prostej 10 (gm. Prażmów, pow. piaseczyński) oferta na wyłączność specyfikacja działki: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

340 000 zł1 848 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kasztanowa

Jeziórko,mazowieckie

350 000 zł1 460 m² 239,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

350 000 zł | sprzedaż |1460 m2 | działka | jeziórko-ustanówek | gmina prażmów Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni1460m2, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Jeziórko,mazowieckie

290 000 zł1 020 m² 284,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeziórko - Ustanówek k/ Zalesia Górnego - dom rekreacyjny na zalesionej działce o pow. 1020m kw Świetna lokalizacja - ok. 500m do stacji pkp Ustanówek, ok. 300m do lokalnego sklepu spożywczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Akces nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Jeziórko-Ustanówek za Zalesiem Górnym. Mpzp ustala zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij